Start / Ogrzewanie postojowe Eberspächer

Ogrzewanie postojowe Eberspächer - serwis Eberspeacher

Oferujemy usługi w zakresie:

  • naprawa ogrzewań Eberspaecher
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • montaż ogrzewań w samochodach osobowych, ciężarowych, autobusach oraz dźwigach
  • pełen asortyment części zamiennych
  • Ogrzewania cystern
  • header
  • header
  • header
  • header

Ogrzewanie postojowe Eberspächer

Systemy ogrzewania Eberspächer wyróżniają się komfortem sterowania oraz wydajnością. Ogrzewanie postojowe działa niezależnie od pracy silnika, dlatego od początku jazdy możesz cieszyć się z optymalnej temperatury we wnętrzu samochodu. Cyfrowy zegar oraz zdalne sterowanie pilotem pozwala na włączenie systemu w dogodnym momencie. Ogrzewanie postojowe Eberspächer dodatkowo usunie śnieg i lód na szybach i przygotuje silnik do wydajnego startu. Z systemami Eberspächer jazda samochodem zimą będzie znacznie bardziej wygodna i bezpieczna!

Dla użytkowników pojazdów wyposażonych w silniki wysokoprężne z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz fabrycznie montowanymi dogrzewaczami przygotowaliśmy dodatkowo specjalne zestawy rozbudowujące Hydronic. Dzięki wykorzystaniu zestawu można tanio rozbudować dogrzewacz tak, aby pełnił dodatkowo rolę ogrzewania postojowego. Ogrzewanie powietrzne i wodne Eberspächer to wydajne i sprawdzone systemy wyróżniające się pełną paletą zalet. Dobór konkretnego typu systemu jest zależny od zapotrzebowania kierowcy.

Ogrzewania powietrzne i wodne. Dwa sprawdzone systemy grzewcze. Oba systemy mają wiele zalet. Wybór zależy od zastosowania oraz zapotrzebowania na ciepło i komfort. Korzystne rozwiązanie dla samochodów z silnikami wysokoprężnymi z bezpośrednim wtryskiem paliwa: Zestaw rozbudowujący do DOGRZEWACZA.

Ogrzewanie powietrzne Eberspächer

Zasada działania

Systemy powietrznego ogrzewania postojowego Eberspächer pracują niezależnie od silnika oraz instalacji grzewczej w samochodzie. Wydajnie pobierają chłodne powietrze z wnętrza pojazdu oraz z otoczenia, a następnie wdmuchując je do niego, nagrzewają pojazd, w tym jego silnik. Ogrzewanie może być zamontowane w kabinie kierowcy, pod pojazdem lub w bagażniku. Dzięki zastosowaniu zdalnego sterowania z odległości nawet do 600 metrów oraz ponadto cyfrowego programatora samochód będzie zawsze czekał w pełnej gotowości do jazdy.

Małe kabiny ciągników siodłowych, przedziały medyczne w karetkach, małe pojazdy transportowe (T5, Transit itp.) / max. moc grzewcza 2 200 W

Kabiny dużych ciągników siodłowych, małe autobusy (Daily, Transit, Crafter) / max. moc grzewcza 4 000 W

Zastosowanie - przewóz zwierząt, kwiatów, kabiny pojazdów wojskowych / max. moc grzewcza 5 500 W. Dla specjalnych aplikacji, pojazdów wojskowych lub dużych przestrzeni ładunkowych, Eberspächer produkuje ogrzewanie D8LC o mocy 8kW.

Ogrzewanie wodne Eberspächer

Zasada działania

Ogrzewanie wodne Hydronic marki Eberspächer wykonuje pracę niezależnie od silnika. Jednocześnie podgrzewają zarówno wnętrze pojazdu, jak i sam silnik. Systemy montowane są bezpośrednio w komorze silnika i łączone z układem chłodzenia. W trakcie spalania paliwa na ogrzewanie pozyskana w ten sposób energia pełni rolę wymiennika ciepłą dla pojazdu i przekazywana jest poprzez system wentylacyjny do jego wnętrza. Pozostałe ciepło znajdujące się w układzie służy do ogrzewania silnika. W efekcie samochód może szybko wystartować, działa wydajniej – pobiera mniej paliwa i jednocześnie redukuje się emisja spalin. Ponadto nie ma już problemów z oblodzonymi i zaśnieżonymi szybami, dlatego kierowca oszczędzi dużo czasu przed rozpoczęciem jazdy. Dzięki zastosowaniu cyfrowego programatora oraz układu zdalnego sterowania możliwe jest łatwe włączanie i wyłączanie ogrzewania z odległości nawet do 1000 metrów. Ogrzewania wodne Eberspächer dodatkowo mogą wietrzyć wnętrze samochodu latem, dostarczając świeże powietrze.

Moc grzania 24 000 W

Moc grzania 30 000 W

Moc grzania 35 000 W

Odkryj świat ogrzewania postojowego Eberspächer i poproś o indywidualną ofertę - oczywiście za darmo!

Usługi

Oferujemy usługi w zakresie montażu, serwisu i napraw ogrzewania postojowego.